Єдина Країна! Единая Страна!


Корисні програми

Автор: admin. Воскресенье 18 Мар 2012 в 21:05

 Поштові клієнти:

 

 

Zimbra Desktop це багатоплатформовий поштовий клієнт, створений на основі технології Mozilla Prism. Який містить у своєму складі, крім пошти, функції органайзера, менеджера завдань, портфеля, календаря і багато чого другого.Zimbra Desktop може інтегруватися як у рідній сервер Zimbra Collaboration Suite (який працює в нашій мережі), так і в різні поштові служби: Gmail, Yahoo Mail, AOL, Microsoft Exenge IMAP, і інші будь POP \ IMAP сервера. Так само, це один з перших клієнтів підтримуючий «офлайні» режим роботи.

 

Thunderbirdце безкоштовна поштова програма, легка в установці та налаштування – і має безліч чудових можливостей!

 

Браузери:

operaOpera – Opera пропонує веб-браузери, які можна безкоштовно і легко завантажити, для комп’ютерів, мобільних телефонів і пристроїв.

chromeGoogle Chrome – безкоштовний веб-браузер від інтернет-гіганта Google.

firefoxFireFox – дуже популярний браузер.

Спілкування в мережі інтернет:

icqICQ – або «аська» – популярна програма для спілкування за допомогою миттєвих текстових повідомлень в режимі реального часу через інтернет.

skypeSkype – програма для здійснення телефонних і відеодзвінків через інтернет, дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони, обміну текстовими повідомленнями, файлами, відео та багато чого іншого.

Пірингові мережі:

utorrentµTorrent -це програма-клієнт пірінгових мереж, яка, незважаючи на свій мініатюрний розмір і мінімальне споживання системних ресурсів, володіє багатим набором функцій.

Аудіо-відео плеєри, кодеки:

aimpAIMP – це безкоштовний популярний аудіоплеєр.

winampWinamp -Один з найстаріших і найпопулярніших медіаплеєрів, володіє найширшим діапазоном можливостей. Winamp підтримує відтворення відео, має велику кількість налаштувань і параметрів, володіє можливістю зміни оформлення і має хороший модуль візуалізації,

klitecodecK-Lite Codec Pack – це пакет кодеків VFW / ACM, DirectShow фільтрів та належних до них інструментів. K-Lite Codec Pack був спеціально розроблений для простої установки і використання навіть початківцями користувачами. За допомогою K-Lite Codec Pack Ви отримаєте можливість програвання всіх популярних і навіть рідкісних форматів аудіо- і відеофайлів.


Отзывов нет

Отзывов нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, комментарии закрыты.

Copyright © 2023 ТРК "ХТВ" та DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.