Єдина Країна! Единая Страна!


Тарифний план с.Нанково

Автор: Админ. Четверг 22 Дек 2011 в 12:27

Тарифи для с.Нанково

Технологія підключення GEPON

(оптика в будинок)

Тариф діє до 1.01.2022 р.

Переключення від інших провайдерів здійснюється безкоштовно, при пред’явленні договору / картки клієнта іншого провайдера.І передоплаті за 6 місяців!

Тариф

Швидкість прийнятої інформації

Швидкість переданої інформації

Вартість Пакету

PON-150 до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 150.00 грн.


ТАРИФІКАЦІЯ

Розрахунковий період становить 30 календарних днів. У перший день розрахункового періоду з особового рахунку абонента автоматично знімається повна вартість тарифного плану та надається доступ до мережі Інтернет на 30 календарних днів. Якщо сума коштів, яка знаходиться на особовому рахунку абонента на початок наступного розрахункового періоду, менше розміру вартості тарифного плану, надання доступу до мережі Інтернет буде призупинено до поповнення особового рахунку на суму, достатню для повного покриття передбаченої вартості тарифного плану.

Відновлення доступу до мережі Інтернет після призупинення відбувається після фактичного зарахування коштів, достатніх для попередньої оплати за наступний розрахунковий період.

* Прийменник «до» означає, що швидкість доступу в мережу Інтернет залежить не тільки від технічних особливостей послуги, що надається Виконавцем, але і від дій третіх операторів зв’язку, організацій та осіб, які керують сегментами мережі Інтернет, які не належать Виконавцю, а також від технології підключення користувача до мережі.

Переключення від інших провайдерів здійснюється безкоштовно, при пред’явленні договору / картки клієнта іншого провайдера.І передоплаті за 6 місяців!


Вартість нестандартних підключень розглядається окремо в кожному конкретному випадку.

З усіх питань звертайтеся за тел.:  068-786-85-64 , 068-546-06-56
або за адресою admin@khust.net , delta@khust.net

Отзывов нет

Отзывов нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, комментарии закрыты.

Copyright © 2023 ТРК "ХТВ" та DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.