Єдина Країна! Единая Страна!

Зміна номерів телефонів!

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Пятница 31 Дек 2021 в 18:33

Шановні абоненти!З 01.01.2022 буде змінено номера телефонів для довідок з технічних питань, умов підключення та з питань розрахунків.

Інформаційно-довідкова служба:

tel.(063)384-37-90– з технічних питань, умов підключення та з питань розрахунків.

tel.(068)546-06-56– з технічних питань, умов підключення та з питань розрахунків.


З Новим роком !

Рубрика: Інтернет,Телебачення. Автор: Админ. Пятница 31 Дек 2021 в 14:46

Шановні абоненти і партнери ТРК «ХТВ» і DELTA-ISP.

Щиро вітаємо вас з наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай в 2022 році  ваше життя буде наповнене радісними подіями, перспективними проектами і новими можливостями для розвитку. Бажаємо міцного здоров’я, добра, сімейного благополуччя та відмінного настрою вам і вашим близьким.

Колектив ТРК «ХТВ» і DELTA ISP.


Зміна тарифних планів мережі інтернет!

Рубрика: Інтернет. Автор: Админ. Вторник 08 Дек 2020 в 10:38

До уваги абонентів мережі інтернет, зміна тарифних планів з 1 січня 2021 року.

 

Шановні абоненти! У зв’язку зі збільшенням вартості обслуговування і підтримки нашої мережі з 1 січня 2021 року ми змушені внести зміни в сітку тарифних планів. Ознайомитися з ними ви зможете в розділі Інтернет для дома з 1.01.2021 року.

Сподіваємося на Ваше розуміння.


ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА!

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Пятница 03 Апр 2020 в 00:27


Беризнянська бицігля

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 10 Май 2017 в 12:40


ФАЄР шоу у Хусті на центральній площі

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 05 Апр 2017 в 17:01

9 квітня у Хусті на центральній площі відбудется фаєр шоу,початок о 20.00 за к.ч.Чекаємо на вас!


8 Березня!

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Вторник 07 Мар 2017 в 16:52

Дорогі, чарівні, прекрасні жінки !!!

Вітаємо Вас з чудовим весняним святом – 8 Березня!

Нехай кожен Ваш день буде радісним, наповненим любов’ю і гармонією, а поруч завжди будуть дорогі Вам люди. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, невичерпної енергії та непохитної віри в кращий завтрашній день.

Щоб гарний настрій і життєвий оптимізм ніколи не покидали вас, а всі мрії обов’язково збувалися! Миру і добра!

З повагою,
Колектив ТРК «ХТВ» і Delta ISP.


В Україні заборонили ще 13 телеканалів

Рубрика: Інтернет. Автор: Админ. Четверг 17 Мар 2016 в 20:22

Канали визнали такими, що не відповідають законодавству України та вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Про це повідомив голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко на своїй сторінці у Facebook.
Це канали «Радость моя», «Музыка Первого», «Оcean–TV», «HD Life», «ТДК (Телевизионный Дамский Клуб)», «24 Док», «Детский», «STV», «Индия ТВ», «Здоровое телевидение», «Ля-минор ТВ», «Еврокино», «Drive».
«Три основні групи порушень: порушення законодавства про рекламу, участь заборонених осіб та популяризація, пропаганда. Будемо моніторити, допоки не вичистимо ефір. Далі буде», – написав Юрій Артеменко.


НАЦРАДА ПОВІДОМЛЯЄ: В Україні, вилучено 15 російських телеканалів!

Рубрика: Інтернет. Автор: Админ. Понедельник 15 Фев 2016 в 14:09

11 лютого Національна рада вилучила із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, 15 російських телеканалів. Рішення ухвалено за результатами моніторингу каналів, які ретранслюються в кабельних мережах України і не є підписантами конвенції, і набуде чинності через місяць після його оприлюднення.

У зв’язку з виявленими під час моніторингу із 16 по 28 січня 2016 року порушеннями вітчизняного законодавства відтепер на території країни не можуть ретранслюватися такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що основними причинами для вилучення цих телеканалів із Переліку іноземних програм стали порушення законодавства в частині національної безпеки і законодавства про рекламу. Йдеться про показ персон, внесених до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і показ реклами, яка в Україні заборонена в ефірі іноземних телерадіоорганізацій, якщо вони не підпадають під юрисдикцію держав˗членів Європейського Союзу або держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

В ефірі «Совершенно секретно» 28 січня 2016 року зафіксовано трансляцію документального фільму «Ксения Раппопорт. Игра без правил», що містив інтерв’ю з М. Порєченковим. Також під час моніторингу 24 і 26 січня 2016 року зафіксовано розміщення комерційної реклами.

Телеканал «Кто есть кто» із 22 по 24 січня 2016 року транслювався документальний фільм «Иван Охлобыстин. Поп-звезда» (2011 р.), заборонений Державним агентством України з питань кіно для розповсюдження і демонстрування на території України згідно зі статтею 15-1 Закону України «Про кінематографію».

На каналі «Шансон-ТВ» у період із 17 по 19 січня 2016 року зафіксовано розміщення аудіовізуальних творів за участю осіб, яких внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці – Л. Лещенка, Г.Лепсверідзе (Г. Лепса), О. Розенбаума, Й. Кобзона. Також транслювалася комерційна реклама.

Показ програм за участі Г.Лепсверідзе (Г. Лепса), М. Расторгуєва і С. П’єхи зафіксовано з 18 по 20 січня 2016 року на телеканалі «Парк развлечений». Наявною була і комерційна реклама.

«Мир сериала» 22, 23, 26 січня 2016 року транслював серіал «Богатство» за участю О. Табакова. У цьому серіалі роміщувалася і комерційна реклама.

Телеканал «Время: далекое и близкое» в період із 17 по 19 січня 2016 року транслював у своїх програмах аудіовізуальні твори за участю персон, що внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, – Й. Кобзона, Ф. Бондарчука, Є. Стеблова, О. Табакова, С. Безрукова, Г.Лепсверідзе (Г. Лепса), В. Самойлова, Валерії Перфілової (Валерії). Також зафіксовано розміщення комерційної реклами обсягом 01:20:40.

Із 16 по 21 січня 2016 року в ефірі телеканалу «Сарафан» зафіксовано трансляцію передач «Фестиваль юмора «Юрмала» і «Фабрика смеха» за участю Ю. Гальцева, якого внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Розміщувалася і комерційна реклама.

В ефірі інших телеканалів зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог частини дев’ятої статті 13 Закону України «Про рекламу». Це, зокрема, такі мовники: «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0» (01:20:40), «Моя планета» (00:56:18), «Телекафе» (00:21:54), «Боец» (00:03:45), «Настоящее Страшное Телевидение» (НСТ).

За пропозицією заступника голови Національної ради Уляни Фещук вирішено дати провайдерам місяць для виконання цього рішення, тому воно набуде чинності через місяць із часу його оприлюднення.

Водночас член Національної ради Сергій Костинський зазначив, що регуляторний орган і надалі моніторитиме іноземні програми, що мають юрисдикцію країн, які не підписали Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

 


Привітання з Днем Незалежності України!

Рубрика: Інтернет,Телебачення. Автор: admin. Четверг 20 Авг 2015 в 19:27

Шановні друзі!
Вітаємо Вас з державним святом України – Днем Незалежності!
Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру та добра!
Нехай зміни на краще стануть реаліями сьогодення, а серця наповнюються прагненням єдності та порозуміння!

З повагою,Колектив ТРК»ХТВ» та DELTA ISP!


Позже »

Copyright © 2023 ТРК "ХТВ" та DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.