Єдина Країна! Единая Страна!


Опис телеканалів

Автор: admin. Воскресенье 09 Июн 2013 в 18:44

Канал «Україна» представив телеглядачам найкращі закордонні й вітчизняні, прем’єри фільмів, серіалів, шоу і передач, показуючи тільки правдиві історії, щирі почуття і життя людей у всіх її проявах. Канал «Україна» – це співрозмовник і друг, який знає про життя все.

Сайт канала

 

«1+1» – Один із лідерів українського телеефіру, канал «1 + 1», знає, що робить, коли створює свої програми. Телешоу і кіно, новини і спорт, серіали і розважальні програми. Все на найвищому рівні. Все для всієї України. Всі яскраво, якісно і актуально

Сайт канала

 

 

«UA.Перший « –єдиний в Україні телевізійний канал, який забезпечує покриття 97% території держави. Тому його програми орієнтовані на всі, без винятку, соціальні верстви населення, враховуючи і національні меншини. Серед пріоритетних напрямків каналу – інформаційно-публіцистичне, науково-популярне, культурологічне, розважальне і спортивне мовлення.

Сайт канала

 

«ICTV»-Новини і кінофільми, актуальна інформація і розваги. Все, що можна застосовувати щодня і розважатися, дивлячись телевізор: автомобілі, здоров’я, мода, краса, кулінарія, подорожі, затишний дім, цікаві люди. І усміхнутись, і посміятись, і послухати, і дізнатись. На першому недержавному всеукраїнському каналі ICTV і давно знайомі обличчя, і свіжі нові факти.

Сайт канала

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Медіа Група Україна» провела запуск телеканалу «Індиго» – це сучасний і стильний телеканал для тих, хто шукає гармонію в собі і відносинах з навколишнім світом.
Телеканал транслює програми про сучасному способі життя, хобі, моди, кулінарії, сім’ї і гармонії людських відносин.

Сайт канала

 

«СТБ» – український супутниковий телевізійний канал. Основний глядач – соціально активна людина, тому в програмі – популярні новини, авторські музичні програми і фільми виробництва зарубіжнихкомпаній.Слоган  «СТБ» осіннього сезону 2013 звучить як «Можливо все» і позиціонування каналу таке: «Ми створюємо масштабні й емоційні проекти для тих, хто вірить у мрію, в рішучість, в те, що, як би не було в житті складно, настане твій момент – потрібно тільки постаратися «.

Сайт канала

 

«ТЕТ» – український канал, орієнтований на молоду й активну аудиторію. Телеканал, створений у січні 1992 року, віщає більш ніж в 100 містах України, зокрема в усіх обласних центрах і містах з населенням понад 50 тис. чоловік. Ефірна сітка каналу – розважальний контент, в основі якого продукти власного виробництва, а також прем’єри кращих зарубіжних і російських серіалів. Серйозну увагу приділяє присутності в цифрових просторі, створюючи активну інтернет-спільнота.

Сайт канала

 

«Новий канал» – Життя яскраве! Веселий, оригінальний розважальний канал. Привабливий для молодої аудиторії 14-35 років. Канал сміливих ідей. Канал соціально відповідальних ініціатив. Відкритий до спілкування з широко розгалуженими паблік в соціальних мережах. Екскурсії в світ телебачення для школярів і студентів – наша добра традиція. Наша перевага – ми знаємо свого глядача в обличчя.

Сайт канала

 

«М1»-Український музичний розважальний канал. Найсучасніша музика усіх жанрів звучить упереміж із відмінними українськими шоу про все: про знаменитостей, музичних подіях, гарячі хіти, останні розмовах … Про все, що показують і про що не хочуть говорити …

Сайт канала

 

«5 канал» – інформаційний канал. Це найостанніші новини політики і фінансів України та світу, аналітичні програми, ток-шоу, поточні події світу спорту, моди і шоу-бізнесу. Серед аналітичних програм такі, як «Час Пік», «Закрита Зона», «5 копійок», «VIP-жінка», «5 елемент», «Час за Гринвічем» та ін.

Сайт канала

 

 

«Перший автомобільний» -Перший і єдиний український телеканал, усі програми якого присвячені автомобільному світу. Тут Ви можете знайти огляди, тест драйви-, порівняння, звіти з автосалонів і моторшоу, а також краш-тести будь-яких легкових автомобілів: від Черрі Tiggo до Aston Martin DB9.

Перший автомобільний-Це розважальні шоу та пізнавальні програми, автомобільні тести, репортажі з автомобільних виставок і презентацій, огляд автотоварів і послуги, поради та рекомендації експертів авторинку, світові автомобільні тележурнали, випуски новин і т.д. У сітці програм телеканалу: – програми власного виробництва: «Перший тест», «Модельний ряд», «Авто на потребу», «Автоподія», «Мінус 1», «Преміум-технології», ретроспективи проектів «Екіпаж», «Автобіографія» і «Автостоп»;

Сайт канала

 

«НЛО TV» - молодіжний телеканал, який зібрав бажані прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми, шоу. «Універ», «Comedy Club», «Comedy Woman», «Сміх без правил», «Забійній ночі», «Наша Russia» від каналу «ТНТ» .С нами ти завжди в гарному настрої!

Сайт канала

 

«2 +2» – це канал з різноманітним програмним наповненням для чоловіків. Ядром аудиторії «2 + 2» є чоловіки у віці 25 – 44 года.В 2012 році «2 + 2» отримав права на трансляцію матчів Ліги Чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезону 2012-2015 рр. З осені цього року на сайті телеканалу http://2plus2.ua/online/ можна дивитися прямі футбольні онлайн-трансляціі.В ефірі каналу виходять трансляції спортивних змагань, зокрема футбольних та баскетбольних матчів, західні і російські серіали та художні фільми різних жанрів ( бойовики, фантастика, пригоди, комедії, детективи, фільми жахів, фільми катастроф, історичні та кримінальні драми, трилери), мультфільми, гумористичні програми, спортивні та розважальні шоу власного виробництва, ток-шоу, еротіка.Телеканал пропонує своєму глядачеві відпочинок разом з програмами , повними адреналіну, гумору, енергії і провокації.

Сайт канала

 

 

«UA:Закарпаття» -Канал не позиціонується як регіональний і намагається будувати контент за принципом екс-теріторіальності.Абсолютное більшість (понад 95%) кабельних мереж Закарпатської області ретранслюють канал «UA:Закарпаття» своїм абонентам, що робить його «першою кнопкою Закарпатського ефіру» і залишає поза конкуренцією в регіональному телеефірі. Багато міст і населені пункти інших областей України також включили наш канал у своїх кабельних мережах.

Сайт канала

 

  ТРК «Мукачево (М-Студіо)» – лідер регіонального телевізійного ринку Закарпаття, який охоплює мовленням більше 75% території області завдяки використанню трьох власних частот (телепередавачі встановлені в містах Ужгород, Мукачево, Хуст). За відгуками аудиторії телеканал «М – Студіо» має найвищий рейтинг серед інших телеканалів на телевізійному просторі Закарпатської області.

Сайт канала

 

 

Телеканал новин «24» – перший український цілодобовий новинний канал, один з небагатьох в українському медіапросторі, який може собі дозволити говорити правду і подавати лише перевірену інформацію – тільки факти.Глядачі Телеканалу «24» – активні розумні люди з власною точкою зору, чоловіки і жінки 25+. Саме їм потрібен телеканал, якому можна довіряти.
Наша місія – оперативна, об’єктивна і незаангажована подача новин, цікавої та потрібної для глядача інформації протягом 24 годин на добу.

Сайт канала

 

Канал «Спорт 1» – це телеканал власного виробництва НВО «Поверхность», основна мета мовлення якого – створити для українського глядача цілісну картину українського і світового спорту. НВО «Поверхность» формує зміст каналу «Спорт 1», виходячи з критерію повномасштабні освітлення спортивних подій. У програмі передач телеканалу присутні і складають його фундамент огляди, аналітичні та тематичні програми, інтерв’ю з відомими спортсменами, щоденники чемпіонатів.

Сайт канала

 

Телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2» – тематичні канали для широкої аудиторії уболівальників.

Телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2» – офіційні транслятори Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА на сезони 2012-2015 р. Офіційні медіа-партнери української Прем’єр-ліги (УПЛ), транслятори офіційного телевізійного пулу УПЛ та Першої ліги чемпіонату України. Також канали транслюють топ-матчі найкращих європейських чемпіонатів – Іспанії, Італії, Англії, Німеччини, Франції та проекти власного виробництва.

 

Сайт канала

 

Телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2» – тематичні канали для широкої аудиторії уболівальників.

Телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2» – офіційні транслятори Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА на сезони 2012-2015 р. Офіційні медіа-партнери української Прем’єр-ліги (УПЛ), транслятори офіційного телевізійного пулу УПЛ та Першої ліги чемпіонату України. Також канали транслюють топ-матчі найкращих європейських чемпіонатів – Іспанії, Італії, Англії, Німеччини, Франції та проекти власного виробництва.

 

Сайт канала

 

 «ФАУНА»— телеканал про живу природу. Телеканал представляє все різноманіття життя. Пернаті і пухнасті, непомітні і величні, хижі і травоїдні – наші найближчі сусіди на планеті Земля.

Сайт канала

 

«Трофей» -Телеканал для тих чиє життя немислиме без полювання, прогулянок по лісу і рибалки.
Для тих хто міцно стоїть на ногах і бере від життя максимум! На телеканалі програми Українського виробництва!
Тільки Національні Трофеї!
Сайт канала

 

«ЕПОХА» – цілодобовий документальний телеканал про осіб, події, винаходи та відкриття які вкарбувалися великими літерами в історію людства.

 

Сайт канала

 

  «Наука»  – це принципово новий формат наукового каналу. Місія Науки – «розважаючи захоплювати», зробити захоплення наукою модним. Глядачів чекають лінійки програм про космос, медицині, технологіях, історії великих відкриттів.

 

Сайт канала

 

«Тера» —Телеканал «Терра» – цілодобовий пізнавальний канал про подорожі, науку, історію і   людей.

 

Сайт канала

 

Телеканал «Дача» — це простір, де немає суети.Здесь час тече розмірено, і кожна секунда наповнена змістом і красою навколишньої природи і вещей.Ето цілодобовий тематичний телеканал, для людей постійно живуть за містом, і всіх, хто прагне до подібної жізні.Ми висвітлюємо питання землеробства, тваринництва, будівництва, облаштування заміського житла і простору навколо нього, ми готуємо смачну їжу і створюємо красиві речі своїми рукамі.Ми пропонуємо цікаві заняття для всіх членів сім’ї, ми не нав’язуємо своєї думки і не рекламуємо тенденції, ми ділимося тим, чому навчилися самі!

Сайт канала

 

History (повна назва The History Channel) — міжнародний  супутниковий та кабельний телеканал. Канал спеціалізується на показі різних документальних фільмів історичної тематики, має регіональні варіації для США, Канади, Скандинавії, Латинської Америки, Восточної Європи, Азії.

Сайт канала


Отзывов нет

Отзывов нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, комментарии закрыты.

Copyright © 2023 ТРК "ХТВ" та DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.