Єдина Країна! Единая Страна!

Українські канали з 1 січня стануть платними!

Рубрика: Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 14 Дек 2016 в 22:42

1 січня в Україні набуває чинності законопроект №3504 «Про внесення змін до Закону України« Про телебачення і радіомовлення »(щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги)» прийнятий Верховною Радою в жовтні і підписаний Президентом на початку листопада.

Таким чином, з нового року українські медіагрупи отримують право вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. На даний момент медіагрупи озвучили мінімальну вартість свого контенту для мереж платного ТБ, при укладанні договорів в грудні цього року. Відзначимо, що канали продаються тільки пакетами.
- Пакет каналів 1 + 1 медіа (6 каналів: «1 + 1», «2 + 2», «ТЕТ», «Плюсплюс», «Уніан ТБ» і «Бігуді») – 0,75 грн за 1 абонента в місяць.
- Пакет каналів StarLightMedia (6 каналів: «СТБ», «ICTV», «Новий канал», «QTV», «М1» та «М2») – 0,75 грн за 1 абонента в місяць.Пропозиція дійсна до 1 січня, з 1 січня вартість дистрибуції складе 1,5 грн за абонента.
- Пакет каналів «Медіа Група Україна» (3 канали: «Україна», «ТВ НЛО» і «Індиго ТВ») – 0.45грн за 1 абонента в місяць.
- Пакет каналів Inter Media Group (9 каналів: «Інтер», «НТН», «Мега», «Enter-фільм», «Піксель», «К1», «К2», «ZOOM» і «EuroNews») – 3 грн за 1 абонента в місяць.

Вартість дистрибуції у кабельних мережах також озвучив «5 канал»0,10 грн за одного абонента на місяць.

За словами представників медіагруп, «ціни з 01 січня 2017 року можуть збільшитися в кілька разів».


Отзывов нет

Отзывов нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, комментарии закрыты.Copyright © 2022 ТРК "ХТВ" та DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.