Єдина Країна! Единая Страна!

Зміна номерів телефонів!

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Пятница 31 Дек 2021 в 18:33

Шановні абоненти!З 01.01.2022 буде змінено номера телефонів для довідок з технічних питань, умов підключення та з питань розрахунків.

Інформаційно-довідкова служба:

tel.(063)384-37-90– з технічних питань, умов підключення та з питань розрахунків.

tel.(068)546-06-56– з технічних питань, умов підключення та з питань розрахунків.


З Новим роком !

Рубрика: Інтернет,Телебачення. Автор: Админ. Пятница 31 Дек 2021 в 14:46

Шановні абоненти і партнери ТРК «ХТВ» і DELTA-ISP.

Щиро вітаємо вас з наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай в 2022 році  ваше життя буде наповнене радісними подіями, перспективними проектами і новими можливостями для розвитку. Бажаємо міцного здоров’я, добра, сімейного благополуччя та відмінного настрою вам і вашим близьким.

Колектив ТРК «ХТВ» і DELTA ISP.


Цифровий пакет– для всіх !

Рубрика: Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 24 Мар 2021 в 21:11

Шановні абоненти ПП ТРК «ХТВ», Ви маєте чудову можливість дивитися улюблені телеканали в цифровому форматі DVB-C.

Налаштувавши Ваш телевізор для прийому цифрових каналів, Ви отримаєте можливість перегляду  фільмів, спортивних подій, музикальних та науково-популярних передач з чудовою якістю зображення . Кількість каналів буде збільшуватися!

1. Які телевізори приймають цифрові канали?

Телеканали в цифровому форматі приймають телевізори, які мають функцію прийому цифрового кабельного ТБ в стандарті DVB-C. Телевізори, які мають тільки функцію прийому цифрового наземного (ефірного) ТВ в стандарті DVB-T, прийняти цифрові канали в мережі кабельного телебачення ПП ТРК «ХТВ» не зможуть.

2. Де купити тюнер для прийому цифрових каналів?

Всі телевізори, що випускаються сучасною електронною промисловістю, мають вбудований тюнер DVB-C. До телевізорів, які не мають вбудованого тюнера DVB-C, можна придбати тюнер DVB-C (ціни від 400грн). Продажами такого обладнання займаються Інтернет магазини наприклад (www.agsat.com.ua)


Налаштування телевізорів тут


Зміна тарифа на кабельне телебачення!

Рубрика: Телебачення. Автор: Админ. Среда 09 Дек 2020 в 22:06

З 01 СІЧНЯ 2021 РОКУ БУДЕ ЗМІНЕНО ТАРИФ НА КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ.

Новий тариф складе 99 грн/місяць.Причини зміни тарифу:З 01 січня 2021 року, медіагрупи, яким належать права на окремі телевізійні канали, підвищують  оплату за канали для провайдерів кабельного телебачення за мовлення каналів в їх мережах. Чергове підвищення тарифів медіагрупами – з 1 січня 2021 року  (тарифів на мовлення каналів у мережах провайдерів) закономірно призводить до підвищення вартості послуг для кінцевих користувачів.

Сподіваємося на Ваше розуміння.


ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА!

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Пятница 03 Апр 2020 в 00:27


В Україні суттєво подорожчає кабельне ТБ!

Рубрика: Телебачення. Автор: Админ. Четверг 15 Ноя 2018 в 14:35

З 1 січня 2019 року в Україні значно подорожчають послуги платних телевізійних сервісів, включаючи кабельне телебачення, IPTV, телебачення інших технологій.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації правовласників і постачальників контенту.

«Абонентська плата може зрости на 15-40% в залежності від регіональних особливостей, набору телевізійних каналів, різних економічних показників діяльності провайдерів», – заявили в Асоціації.

У повідомленні наголошується, що згідно з даними Державної служби статистики за I півріччя 2018 року, середній обсяг реалізованих послуг на одного абонента кабельного телебачення, в тому числі цифрового, в Україні вже становить близько 72 грн.

Однак тарифи продовжують зростати через істотне підвищення плати за використання прав на інтелектуальну власність виробниками українського контенту, необхідність збільшення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію тощо.

Мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами можуть становити приблизно 56-70 грн, залежно від благополуччя регіону.

Експерти пояснюють зростання тарифів на ТВ підвищенням медіагрупами роялті для телепровайдерів — на 1,5-3 грн із абонента.

«Але, швидше за все, тарифи можуть бути і вищими, оскільки провайдерам доводиться також витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію розважальних іноземних телеканалів для того, щоб зацікавити абонента і створити додаткову цінність телевізійної послуги», – говорять в асоціації.

Як повідомлялося, згідно з даними Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, ефірним способом прийому телесигналу користується 32,3% домогосподарств в Україні, з них тільки 8% приймають ефірний сигнал в цифровому стандарті.

Відключення аналогового телемовлення по всій території України за винятком територій з особливим режимом мовлення стартувало з 1 вересня 2018 року.


Беризнянська бицігля

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 10 Май 2017 в 12:40


ФАЄР шоу у Хусті на центральній площі

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 05 Апр 2017 в 17:01

9 квітня у Хусті на центральній площі відбудется фаєр шоу,початок о 20.00 за к.ч.Чекаємо на вас!


8 Березня!

Рубрика: Інтернет,Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Вторник 07 Мар 2017 в 16:52

Дорогі, чарівні, прекрасні жінки !!!

Вітаємо Вас з чудовим весняним святом – 8 Березня!

Нехай кожен Ваш день буде радісним, наповненим любов’ю і гармонією, а поруч завжди будуть дорогі Вам люди. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, невичерпної енергії та непохитної віри в кращий завтрашній день.

Щоб гарний настрій і життєвий оптимізм ніколи не покидали вас, а всі мрії обов’язково збувалися! Миру і добра!

З повагою,
Колектив ТРК «ХТВ» і Delta ISP.


Українські канали з 1 січня стануть платними!

Рубрика: Корисна інформація,Телебачення. Автор: Админ. Среда 14 Дек 2016 в 22:42

1 січня в Україні набуває чинності законопроект №3504 «Про внесення змін до Закону України« Про телебачення і радіомовлення »(щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги)» прийнятий Верховною Радою в жовтні і підписаний Президентом на початку листопада.

Таким чином, з нового року українські медіагрупи отримують право вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. На даний момент медіагрупи озвучили мінімальну вартість свого контенту для мереж платного ТБ, при укладанні договорів в грудні цього року. Відзначимо, що канали продаються тільки пакетами.
- Пакет каналів 1 + 1 медіа (6 каналів: «1 + 1», «2 + 2», «ТЕТ», «Плюсплюс», «Уніан ТБ» і «Бігуді») – 0,75 грн за 1 абонента в місяць.
- Пакет каналів StarLightMedia (6 каналів: «СТБ», «ICTV», «Новий канал», «QTV», «М1» та «М2») – 0,75 грн за 1 абонента в місяць.Пропозиція дійсна до 1 січня, з 1 січня вартість дистрибуції складе 1,5 грн за абонента.
- Пакет каналів «Медіа Група Україна» (3 канали: «Україна», «ТВ НЛО» і «Індиго ТВ») – 0.45грн за 1 абонента в місяць.
- Пакет каналів Inter Media Group (9 каналів: «Інтер», «НТН», «Мега», «Enter-фільм», «Піксель», «К1», «К2», «ZOOM» і «EuroNews») – 3 грн за 1 абонента в місяць.

Вартість дистрибуції у кабельних мережах також озвучив «5 канал»0,10 грн за одного абонента на місяць.

За словами представників медіагруп, «ціни з 01 січня 2017 року можуть збільшитися в кілька разів».


Позже »

Copyright © 2023 ТРК "ХТВ" та DELTA ISP. WP Theme created by Web Top.